Sonię poznałem ponad rok temu. Spotkania z nią były dla mnie dużą inspiracją w odkrywaniu samego siebie. Pomocny był zwłaszcza przejrzysty sposób, w jaki widziała zagadnienia mojego rozwoju. Postrzegam Sonię jako wymagającego coacha, co w moim przypadku wpłynęło znacznie na skuteczność pracy nad sobą. Jako wartość dodaną, doceniam jej umiejętność sugerowania prostych rozwiązań w kwestiach organizacji życia i własnej działalności biznesowej. Zdarzało się, że te spotkania zahaczały o wiele innych kwestii związanych z rozwojem osobistym, co było możliwe dzięki jej szerokim zainteresowaniom i doświadczeniom. Bardzo polecam.

Szymon - przedsiębiorca

Zawsze daje mi głęboki relaks.

Agnieszka

Zadziwiają mnie zmiany jakie we mnie zachodzą po terapii. Na przykład moje reakcje na sytuacje, w których wcześniej się spinałam a teraz potrafię stawić im czoło. Tak jakby nagle moje spojrzenie na dany problem stało się inne. Widzę to z innej perspektywy lub zwyczajnie przestaje to być dla mnie problemem. I wszystko dzieje się bez mojego udziału. Powoli się naprawia.

Agnieszka DKsięgowa

Jeśli chcesz odkryć siebie i naprawdę pozbyć się swoich lęków, które nie pozwalają normalnie funkcjonować to zdecyduj się na rozmowę z Sonią. Ja tak zrobiłam i uważam, że naprawdę warto przy pomocy właściwej osoby pracować nad sobą. Rezultaty są zaskakujące. Można cieszyć się życiem i patrzeć z nadzieją na przyszłość. Czasami, gdy byłam zmęczona decydowałam się na terapię czaszkową. Uwalnia napięcia z naszego organizmu bez naszego udziału i oczyszcza głowę z niepotrzebnych myśli. To wspaniały relaks dla ciała i głowy.

Agnieszka W

Dziękuję!
Czy ja Ci mówiłam, jak się cieszę z tego, że JESTEŚ!
No to mówię:DZIĘKUJĘ , że JESTEŚ!
Dzisiaj poczułam, że JEST DOBRZE! Że „wracam do domu…”.

Agnieszka R

Strona główna