Myśl to początek tworzenia. Co chciałbyś, chciałabyś stworzyć? Kim jesteś w głębi swojego umysłu?

Tworzenie siebie takiego, z którym czujemy się dobrze, to proces poznawania i dochodzenia do tego, co siedzi w naszych głowach. Jakie przekonania utknęły tam z przeszłości. Jak wpływają na teraźniejszość?

Nasze myśli to efekt obserwacji, oceny, mogą wynikać też z analizy. Jednak za tym stoi przekonanie o tym jaki jest świat, jacy są ludzie. Te przekonania definiują nas samych jako ludzi sukcesu, porażki, szczęśliwych lub nie. Dotarcie do przekonań, to jak odnalezienie przyczyny problemu lub sukcesu.

Do części przekonań możemy dotrzeć samodzielnie, zostawić je lub zmienić. Część przekonań utknęła w nas tak głęboko, że stała się ścianą, której samodzielnie nie da się ominąć.

Praca z ludźmi każdego dnia utrzymuje mnie w przekonaniu, że wszystkie cechy naszego charakteru są nam „po coś” – naszym zadaniem jest zrozumieć to „coś” i wykorzystywać właściwe cechy w odpowiednim momencie.

Efekty coachingu:
Realizacja celów, przezwyciężenie problemów
Poznanie, wzmocnienie i efektywne wykorzystanie swoich mocnych i słabych stron Realna wiara w swoje możliwości
Lepsze samopoczucie

Ile trwa sesja?
Sesja trwa 60 minut.

Jaka jest minimalna/maksymalna liczba spotkań?
Ilość spotkań uzależniona jest od tematu i przyczyny przyjścia na coaching i jest kwestią indywidualną uzgadnianą z każdym klientem. W większości przypadków w trakcie kilku sesji osiągamy cel spotkań, jeżeli jest potrzeba monitorujemy zmiany spotykając się co kilka tygodni lub rzadziej.

Jak często się spotykamy?
Spotykamy się co tydzień, co dwa tygodnie lub rzadziej. Częstotliwość spotkań uzależniona jest od tematu coachingu i potrzeb klienta. Najczęściej w początkowej fazie coachingu spotykamy się co tydzień (ok. 4 spotkania). Później co dwa lub trzy tygodnie, w zależności od potrzeb.
Pierwsze spotkanie gratis! Zapraszam Cię na pierwsze bezpłatne spotkanie. Opiszę Ci jak pracuję, Ty opowiesz z czym chcesz pracować. Po tym spotkaniu sam zadecydujesz czy coaching jest dla Ciebie.

Gdzie się spotykamy?

– U mnie w gabinecie, ul. Tyniecka 82, Kraków

– Online

Cena: 200 zł